Logo Zespołu Placówek Oświatowych - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki i Przedszkol
Powróć do: Szkolne wydarzenia

Bal ósmoklasisty

Dnia  23.06.2026 odbył się  bal klasy VIII oraz uroczyste pożegnanie. Był to wyjątkowy i wzruszający dzień dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Podczas akademii podsumowano osiem lat nauki, wręczono  podziękowania dla rodziców za zaangażowanie w życie szkoły.

Jednym z najważniejszych punktów uroczystości był polonez. Uczniowie klasy siódmej i ósmej zaprezentowali ten tradycyjny taniec z wielką elegancją i powagą. Występ zrobił ogromne wrażenie na zgromadzonej publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wspomnienia, podziękowania i pożegnania. Uroczystość na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników jako symbol zakończenia ważnego etapu edukacji i rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu absolwentów.

Tekst W.F-B