Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Dzisiaj, 25 czerwca 2026 roku, został rozegrany Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej
w Koniemłotach. W turnieju wzięli udział uczniowie z klas 4-8.
1. miejsce i pamiątkowy puchar wywalczył Krzysztof Sobiegraj,
2. Miejsce zajął Kamil Sapa,
3. miejsce Kacper Skurski.
Dziękujemy absolwentowi naszej szkoły, sędziemu szachowemu Kacprowi Łabęckiemu za sprawne przeprowadzenie turnieju.
Wszystkim życzymy udanych wakacji.

